Etapy realizacji

prezentacje-googleEtap I: Weryfikacja Twoich profili firmowych w Google.
Aby wykonać usługę zdjęć firmowych Google, Twoja firma powinna mieć profile w Miejscach Google i Google+ Lokalnie. Jeśli nie posiadasz profili firmowych, skontaktuj się z nami, utworzymy je dla Ciebie bezpłatnie.

Fotografia lublin

Etap II: Spotkanie lub rozmowa telefoniczna.
Omówimy szczegóły sesji zdjęciowej, wybierzemy dogodny termin, porozmawiamy wstępnie o umowie, którą musimy podpisać w ramach świadczenia usług fotograficznych projektu Zdjęcia Firmowe Google i ustalimy koszt projektu.

Proponujemy spotkania w miejscach wykonywania zdjęć panoramicznych, podczas spotkania w tej lokalizacji z przyjemnością doradzimy jak najlepiej zrealizować sesję zdjęciową.

vf

 

Etap III: Wykonanie sesji zdjęciowej.
W umówionym wcześniej terminie wykonamy sesję zdjęciową. Zalecamy wcześniejsze przygotowanie wybranych obszarów do sesji zdjęciowej tak aby fotograf mógł sprawnie rozpocząć pracę.

Przed wykonaniem pierwszych zdjęć panoramicznych osoba upoważniona musi podpisać umowę o świadczeniu usług fotograficznych w ramach projektu Zdjęcia Firmowe Google.

Płatność za usługę dokonywana jest jednorazowo. Wystawiamy faktury vat w dniu sesji zdjęciowej z 5 dniowym terminem zapłaty. Zdjęcia zostaną opublikowane dopiero po zaksięgowaniu wpłaty.

fr

 

Etap IV – Obróbka i moderacja zdjęć oraz publikacja.
Po zakończeniu sesji zdjęciowej fotograf obrabia cyfrowo zdjęcia i zgłasza je do firmy Google. Następnie zdjęcia przechodzą weryfikację jakościową i zostają połączone w interaktywną wirtualną wycieczkę po Twojej firmie. Proces może trwać do 14 dni roboczych.

W dowolnym momencie możemy wykonać dla Ciebie kolejną sesję fotograficzną, gdy zmienisz wystrój lub z innych przyczyn. Nasi stali klienci mogą zawsze liczyć na rabat.

bv

 

Skontaktuj się z nami i omów szczegóły.

tel. 515 295 870, e-mail: kontakt@inside360.pl